Tenerife

Planer tygodniowy

Planer tygodniowy

Planer tygodniowy

Jeśli chodzi o organizowanie tygodnia. Jestem pewna, że tak jak ja czujesz, że tydzień ucieka bardzo szybko. Wciąż zadaję sobie pytanie, gdzie ten czas tak umyka? Wydaje się, że wszystko, co robimy, to: budzimy się rano, jemy śniadanie, idziemy do pracy, wracamy do domu, jemy obiad, oglądamy telewizje, i idziemy do łóżka. Procedura rozpoczyna się od nowa do następnego dnia. Trzeba to zmienić.

Aby życie stało się spełnione i satysfakcjonujące należy zaplanować sobie tygodnie i dni wokół tego, co jest najważniejsze.
Z pomocą przychodzi nam plener.

Jest to wyjątkowe narzędzie, które służy do zarządzania codziennymi obowiązkami. To taki plan działań, który doprowadzi nas do zaplanowanego celu. Gdy już wiemy, gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy, jesteśmy w stanie stworzyć taki plan działania, który doprowadzi nas tam, gdzie chcemy. To nie jest skomplikowane. Dzięki niemu uporządkujemy swoje maile, harmonogram sprzątania lub listę zakupów.

 

Planer tygodniowy

 

Dobrze przygotowany tygodniowy planner powinien pomóc nam skupić się na najważniejszych zadaniach, zamiast pokazywać, jak wiele pracy trzeba jeszcze zrobić w tak krótkim czasie.

 

Oto 7 powodów, dla których powinniśmy stworzyć tygodniowy planner:

 

 

1. Możemy śledzić wszystkie obowiązki w każdej chwili
2. Tygodniowy plan wskazuje nam najważniejsze priorytety
3. Zwiększamy naszą kreatywność
4. Mamy więcej czasu dla siebie
5. Wyrabiamy w sobie systematyczność
6. Doświadczamy większej aktywności
7. Pozwala nam utrzymać równowagę.

 

 

Planerów do pobrania w internecie jest bardzo dużo. I ja stworzyłam coś specjalnie dla Was. Nie jestem graficzką, to jest moje pierwsze dzieło. Jest on do pobrania całkowicie za darmo. Mam nadzieję, że z niego skorzystacie.

 

 

Planer tygodniowy
weekly planner

Pobierz tutajDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *